Aanmelden Registreren

Product Details

Stenzhorn 14956-EB70B Vacuüm Turbo Boost Regelklep voor NISSAN MURANO NAVARA D40 NP300 PATHFINDER 2.5 dCi 4WD 0
Stenzhorn 14956-EB70B Vacuüm Turbo Boost Regelklep voor NISSAN MURANO NAVARA D40 NP300 PATHFINDER 2.5 dCi 4WD 1
Stenzhorn 14956-EB70B Vacuüm Turbo Boost Regelklep voor NISSAN MURANO NAVARA D40 NP300 PATHFINDER 2.5 dCi 4WD 2
Stenzhorn 14956-EB70B Vacuüm Turbo Boost Regelklep voor NISSAN MURANO NAVARA D40 NP300 PATHFINDER 2.5 dCi 4WD 3

Stenzhorn 14956-EB70B Vacuüm Turbo Boost Regelklep voor NISSAN MURANO NAVARA D40 NP300 PATHFINDER 2.5 dCi 4WD

€15.48

Tags: Goedkoop Stenzhorn 14956 EB70B Vacuüm Turbo Boost Regelklep voor NISSAN MURANO NAVARA D40 NP300 PATHFINDER 2.5 dCi 4WD, Hoge Kwaliteit Stenzhorn 14956-EB70B Vacuüm Turbo Boost Regelklep voor NISSAN MURANO NAVARA D40 NP300 PATHFINDER 2.5 dCi 4WD, Chinese Turbo Laders & Onderdelen Leveranciers.

Aantal

SKU: m5794

Murano 2010-2015 Navara 2002-2015
NP300 2008-2015 Pathfinder 2005-2015 OE-Nummers:
14956-EB300
NISSAN 14956-EB30A
NISSAN 14956-EB70A
NISSAN 14956-EB70B
INFINITI 14956-EB300
INFINITI 14956-EB30A
INFINITI 14956-EB70A
INFINITI 14956-EB70B
PIERBURG 7.00866.00
PIERBURG 700866000
PIERBURG 7.00866.01
PIERBURG 700866010
PIERBURG 7.02212.00
PIERBURG 702212000
PIERBURG 7.02212.01
PIERBURG 702212010
PIERBURG 7.02212.02
PIERBURG 702212020
welkom om deze winkel! maken een aantal veranderingen in modellen van voertuigen. controleer uw oude deel van de deel nummer, en Ik hebben vermeld met een foto en beschrijving match. als u vragen of twijfelt, gelieve me voor kopen. hoge kwaliteit, concurrerende prijzen, kwaliteit service, snelle levertijd
als u veel behoeften, u kunt query door mail, ik geef je een beste prijs
fotografie: De foto is genomen in natura, voor referentie
koper Opmerking: Dit product is absoluut echt, bij twijfel kan worden geretourneerd, maar de winkel omvat niet verzending, dank u!


  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.12kg (0.26lb.)
  • Afmeting Pakket: 13cm x 8cm x 9cm (5.12in x 3.15in x 3.54in)

  • plaatsing op het voertuig: Engine
  • uitwisseling onderdeelnummer: 14956-EB70B
  • Speciale eigenschappen: Valce
  • Voor voertuig merken/model: Nissan
  • Artikelbreedte: 1.2
  • nissan model: 200SX
  • andere onderdeelnummer: 14956-EB70B
  • partnummer fabrikant: 14956-EB70B
  • Materiaaltype: Rubber
  • 200sx- jaar: 1995
  • Merknaam: stenzhorn
  • Artikelhoogte: 1.3
  • Land/regio van de fabricage: China
  • Artikellengte: 1.1
  • Artikelgewicht: 50g